Log in

forget your password Click

Sign up
بیمارستان کسری

بیمارستان کسری

Phone Number:
02182111000 / 02188774444

Number of Specialists:
0

Number of Beds:
300

City:
Tehran

About

در سال 1347 تا 1353 آقاي دكتر احمد عليزاده خوئي متخصص  بيهوشي كه پزشك وارسته و  دانشمند  بود  با  گردهمايي  افراد فرهيخته اي چون پروفسور عدل، دكتر حميديه،‌دكتر مولوي، دكتر خليلي و دكتر شكيبا، برای ساخت این بیمارستان تلاش خود را به کار بستند. پس از طی پروسه‌های ساخت بیمارستان و تکمیل کارهای ساختمانی سر انجام بیمارستان کسری در شانزدهم فروردین 1379 به بهره برداری رسید و در ساعت 9:30 صبح اولین نوزاد توسط آقای دکتر مجردی متولد گردید.

این بیمارستان به عنوان یک بیمارستان خصوصی با اتکا به اصول علمی و پیشرفته پزشکی و نیروی انسانی کارآمد و با اجرای قوانین و مقررات وزارت متبوع ارائه دهنده بالاترین سطح خدمات ایمن درمانی، مراقبتی، تشخیصی و توانبخشی و بهداشتی به کلیه مراجعین محترم می باشد به نحوی که این خدمات منجر به بهترین نتیجه درمانی و ارتقاء سطح سلامت جامعه و بالاترین رضایت مراجعین گردد.

Procedures

Wards

بيمارستان كسري شامل بخش هاي 1- بخش اورژانس 2- بخش مراقبتهاي ويژه قلبي(CCU)3- بخش مراقبتهاي ويژه(ICU- G , ICU-OH) 4- بخش قلب – بخش داخلي- بخش جراحي – بخش اطفال- زنان و زايمان و نوزادان می باشد و ساير بخشها (بخش POST CATH - بخش مراقبتهاي ويژه نوزادان  NICU- بخش آنژيوگرافي(كاتتريسم)– بخش مراقبتهاي ويژه كودكان  – PICUبخش پزشكي هسته اي – بخش پرتونگاري- بخش سنگ شكن- بخش همودياليز- كلينيك شنوائي سنجي و سمعك- كلينيك ليزر و كاشت مو) در طي چند سال بعد راه اندازي گرديد.

Outstanding Wards

جراحی عمومی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، بیهوشی، آزمایشگاه، کودکان، نوزادان، جراحی کودکان، طب فیزیکی، داخلی، خون و آنکولوژی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب، جراحی عروق، جراحی توراکس، چشم، ریه، غدد و متابولیسم، گوارش و کبد، داخلی مغز و اعصاب، جراحی پلاستیک و ترمیمی، اورولوژی، نفرولوژی، قلب و عروق، رادیولوژی، جراحی فک و صورت، اورتوپدی، داروسازی.

Facilities

بخش بیماران بین الملل  واقع در طبقه نهم بیمارستان کسری در اردیبهشت ماه سال 1395 افتتاح گردید که کلیه ی بیماران جراحی و داخلی  و اتباع خارجی در این بخش بستری می گردند.

این بخش دارای 34 تخت می باشد که از این تعداد، 2 تخت به اتاق های سوییت با امکانات ویژه اختصاص یافته است و مابقی 6 اتاق خصوصی و 13 اتاق دو تخته می باشد.
جهت رفاه حال بیماران IPD پرستار مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه تعیین شده است که در زمان بستری بیماران بر بالین ایشان حاضر می شوند.
همچنین جهت انجام فرائض دینی اقلیت های مذهبی امکان اظهار کشیش، موبد و ..... فراهم می باشد.

همچنین این بیمارستان آماده ارائه خدمات خارج از نوبت معمول جهت ارائه سریع تر و با کیفیت تر خدمات به بیماران پذیرش شده از طریق دپارتمان بین الملل می باشد، و سایت اینترنتی دپارتمان بیماران بین الملل دربردارنده اطلاعات بیمارستان و پکیج درمانی بیماران بین الملل است. 

Address :
تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری تهران

More Information

Check your email. We will respond to your request within the next 24 hours.

Please check your Spam mailbox, some emails are sent to Spam.

If you prefer we use social media to contact you instead of email, please include your contact information.